هوبئی Hongcheng Ming شرکت شیمیایی، آموزشی ویبولیتین

زنده ماندن با کیفیت، توسعه توسط نوآوری؛

بر مبنای یکپارچگی، سود دو جانبه و پیروزی برنده؛

بر اساس داخلی، خدمت به جهان است

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه

Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd. کنترل کیفیت

در حال حاضر همکاری پنجم است و یک شریک عالی است. مدیر بسیار شخصی و جذاب است.

—— آلیس راس

برای اولین بار، رئیس بسیار صبور است، جزئیات محصول بسیار روشن و بسیار دلپذیر است.

—— توماس کودلو اوچالوف

یک شریک خوب محصول دریافت شده است و اثر بسیار خوبی دارد

—— دریک جورج

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

معرفی QC

بر اساس ارثی از تجربه کارخانه اصلی و تکنولوژی محصول بالغ، شرکت ما تجهیزات مدرن تولیدی و فن آوری پیشرفته تولید را معرفی کرده است که کیفیت محصول را پایدارتر می کند. محصولات بالغ شده توسط مشتریان در بازار به طور گسترده ای شناخته شده و مجهز به پرسنل مدیریت حرفه ای برای درک کیفیت. در عین حال، ما محصولات متنوعی را براساس محصولات اصلی بهبود داده و توسعه دادیم و باعث شد که تنوع محصول بیشتر و پیشرفته تر شود.

بخش QC شرکت دارای 10 کارمند، یک سرپرست و دیگری به 3 گروه 3 نفره تقسیم می شود، هر گروه مسئول خط تولید محصول خاص است و سیستم مدیریت پاداش و مجازات دارد. بخش QC زنجیره کلیدی بهره وری شرکت است و این واحد تحت کنترل شرکت است؛ این تضمین برای مشتریان برای به دست آوردن مزایای، برای رسیدن به صفر محصولات معیوب، صفر بازده است؛ محل است که کارکنان بخش ارزش زندگی را درک می کنند.

کارگاه های تولید شرکت شامل تمام کارگاه های گرد و غبار می باشد. کارکنان لباس ها را طبق استانداردهای بهداشتی بخش بهداشتی می پردازند و هر 6 ماه یکبار انجام معاینات فیزیکی انجام می دهند. این کارگاه هر ماه استعمال می شود تا اطمینان حاصل شود که محصولات در محیط استریلی تولید می شوند. مواد خام تمام محصولات از طریق کانال های ثابت خریداری شده و عرضه و کیفیت پایدار هستند. مواد اولیه قبل از ورود به کارگاه تولید استرلیزه می شوند.

از طریق تولید مشترک از بخش های مختلف شرکت، کیفیت محصول به طور مداوم بهبود می یابد و به طور گسترده ای توسط مشتریان به رسمیت شناخته شده است. این شرکت به نوآوری ادامه خواهد داد، مدیریت کیفیت را درک می کند، کار خوبی انجام می دهد، و در خدمت مشتریان در سراسر جهان است.

اطلاعات تماس
Hubei Hongcheng Ming Chemical Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Evans

تلفن: 86-132-6068-7265

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)